velikonoční nabídka

velikonoční nabídka

U nás můžete spojit hřích s dobrým skutkem.

U nás můžete spojit hřích s dobrým skutkem.

HP-socialni-podnik

jsme Gule (gastronomie umožňující lidem existovat), sociální podnik vytvářející pracovní příležitosti pro lidi s handicapem.

nabízíme ručně vyráběné produkty, které vznikají pod rukama mistra v oboru a jsou připraveny jak z kvalitních surovin, tak dle tradičních receptur.

beránek

Náš beránek je připraven dle tradiční receptury a k jeho výrobě je využito výhradně kvalitních surovin. Najdete v něm české máslo, plnotučné mléko, vejce i kandované ovoce.

fork

mazanec

Ručně hnětený mazanec připravený z poctivého kynutého těsta. To se skládá z českého másla, plnotučného mléka, mouky, vajec, droždí, citrónové kůry, pravé vanilky, rozinek v rumu a mandlí. Mazanec je uvnitř krásně nadýchaný, zvenku ho zdobí opečené kousky mandlí a křupavá kůrka.

fork

paštika

Naše paštika je připravena z kuřecích jater doměkka orestovaných na sádle a cibulce. Játra jsou provoněna kombinací rozmarýnu a tymiánu a zjemněna notnou dávkou smetany a másla. Ve sklenici je pak paštika společně s brusinkami, její vrchní část zaléváme máslem.

fork

vaječný likér

vaječný likér

Náš vaječný likér je připravován z českého rumu a pravé vanilky.  Jeho krásně vláčnou texturu mu dodávají ručně vyšlehané žloutky s kondenzovaným mlékem. Nabízíme lahve dvou velikostí 0,25 l / 0,5 l.

0,25 l 
299,00 Kč

fork

zvýhodněný balíček

Nabízíme 2 velikosti zvýhodněných velikonočních balíčků

malý 
malý beránek (300g), malý vaječný likér (250ml) a paštika (250g)
549,00 Kč

facebook

facebook@2x

twitter

twitter@2x

instagram

instagram@2x
#mamenatogule
#handicapnoaco