title

soukromý catering / coffee break

backstage

S Gule food truck teamem jsme realizovali již několik soukromých cateringů i komerčních akcí. Naše spolupráce proběhla vždy hladce, s úsměvem a ke spokojenosti všech zúčastněných! Tento koncept má zároveň obrovskou přidanou hodnotu v poslání, které společnosti předává. Již teď se těšíme na další spolupráci. 

    ––   Lukáš Lauman, BACKSTAGE AGENCY

nadacecez

Milé a vstřícné jednání, ochota vyhovět a profesionální výrobky výborné chuti. Taková je naše zkušenost ze spolupráce se sociálním podnikem GULE food truck při realizaci snídaně pro zaměstnance skupiny ČEZ. 

    ––   Ivana Pojslová, Nadace ČEZ

FILM UNITED

"S Gulemi jsme se setkali v době koronavirové, kdy jsme potřebovali odměnit naše filmaře na natáčení nějak jinak, než klasickým cateringem. Tento malý, milý roztomilý food truck předčil veškerá naše očekávání! Směle se chopili práce a i přes všechna omezení naplnili bříška a uspokojili chuťové buňky více jak 200 hladovým filmařům a hercům! Pochutnal si nejen český, ale i zahraniční štáb, který dle jejich slov nic podobného neochutnal. Proto jsme si je museli za pár dní na set zavolat znovu. Doufáme, že se Gule týmu bude dařit a že se s nimi během dalších natáčení opět setkáme!"

    ––   Anastasia Hronkova, FILM UNITED PRODUCTION

sodexo_color

Byli jsme velice spokojeni se zajištěním akce pro Novavax.cz a Sodexo.

    ––   Martin Pác, SODEXO

fork

balíčky pro zaměstnance / partnery

arrielo

Ráda bych touto cestou poděkovala skvělému týmu GULE za vzájemnou spolupráci v nelehkém roce 2020. Díky jejich „vánočním balíčkům“ jsme našim zaměstnancům vykouzlili nejen úsměv na rtech, ale také uspokojili jejich chuťové buňky! 😊 Některé kolegyně jsme navíc dojali příběhem, který za sociálním podnikem stojí. Je krásné, že je stále mezi námi spoustu lidí, kterým nezištně záleží na ostatních a mají touhu pomáhat!

    ––   Klára Knespl, ARRIELLO

arisotn

Pokud hledáte tip na vhodný a zajímavý vánoční dárek pro vaše obchodní partnery, cukroví a likér od GULE jsou perfektním řešením! Naprostá profesionalita, rychlé jednání a báječná chuť, která osloví i ty nejvybíravější jedlíky. Doporučujeme.

    ––   Jan Kočí, Ariston CZ a SK

ESET logo – Primary – Colour – Mid Grey tag – CMYK

Jako alternativu k vánočnímu večírku jsme se v pandemickém roce 2020 rozhodli pořídit naším zaměstnancům a jejich rodinám jedlé dárky z dílny GULE FOOD TRUCK. Kromě sociálního rozměru této spolupráce nás velice těšila maximální flexibilita a profesionalita pana Ballatyho, ale v neposlední řadě i kvalita samotných produktů. Cukroví a likéry, vše bylo zkrátka výborné a i díky nim jsme si předvánoční atmosféru vychutnali se vším všudy. Jakoby svět tam venku byl zase úplně v pořádku. Moc za to děkujeme.

    ––   Marcela Pekníková, ESET SOFTWARE

Stojí za to najít, kde právě nabízí své výrobky a zastavit se na malé občerstvení nebo potěšit své obchodní partnery a kolegy jedlým dárkem s logem GULE, jako jsme to udělali na Vánoce 2020 my.

    ––   Ivana Pojslová, Nadace ČEZ

Využili jsme nabídku balíčků mixu vánočního cukroví, kterým jsme udělali radost našim zaměstnancům a ráda projekt GULE doporučím. Vše bylo skvělé - od přátelské komunikace na začátku, bezproblémového dodání, až po výborné a krásně zabalené cukroví na konci. Radost ochutnávat!

    ––   Jana Kuprová, Klikpojisteni.cz, s.r.o.

Spolupráce s Gule byla po celou dobu moc příjemná. Rychlé a ochotné jednání, snaha vyjít vstříc našim požadavkům a hlavně pozitivní přístup. Vánoční balíček pro naše zaměstnance (vaječňák a cukroví) vypadal skvěle a měl velký úspěch. Jako bonus navíc fakt, že podporujeme dobrou věc. 

    ––   Markéta Klicperová, CHRONICARE

Spolupráce s Gule byla po celou dobu moc příjemná. Rychlé a ochotné jednání, snaha vyjít vstříc našim požadavkům a hlavně pozitivní přístup. Vánoční balíček pro naše zaměstnance (vaječňák a cukroví) vypadal skvěle a měl velký úspěch. Jako bonus navíc fakt, že podporujeme dobrou věc. 

    ––   Markéta Klicperová, CHRONICARE

Projekt GULE sledujeme od jeho počátku a velmi mu fandíme. Jsme moc rádi, že jste nám pomohli s originálním vánočním dárkem pro naše obchodní partnery, GULE cukroví a vaječňák sklidili úspěch a naši partneři byli nadšeni nejen kvalitou zpracování, nýbrž i skvělou myšlenkou, která propojuje společenskou odpovědnost s konkrétní pomocí. Věříme, že jakmile pominou opatření způsobené aktuální koronakrizí, podaří se nám společně uspořádat event s GULE food truckem přímo u našich zákazníků. Těšíme se na další spolupráci. 

    ––   Zdeněk Kosour, Kolibřík CSR

coko

Na Vánoce jsme objednávali do našich dárkových kazet cukroví a vaječňák GULE. Chtěli jsme spojit pověstné příjemné s užitečným a podařilo se :) Spolupráce byla skvělá - komunikace, ochota, kvalita produktů, termíny - vše 1* ! Děkujeme a těšíme se na další společné dobrodružství! 

    ––   Iveta Harčarikova, Čokotiskarna

logo-dobre-vily-detem-3

Kromě toho, že je Gule food truck podnik s velkým přesahem, je Martin Ballaty člověk s velkým srdcem. Na naši předvánoční charitativní aukci nám bez zaváhání daroval nabité „Gulíčky“ a výtečné vaječňáky, tím podpořil další neziskovou organizaci a rozvoj dětí v dětských domovech. Moc za to děkujeme!

    ––   Tereza Šindlerová, Dobré víly dětem

HP-socialni-podnik

provozem food trucku chceme poukázat na skutečnost, že i člověk s handicapem je schopen kvalitního pracovního výkonu, není třeba mu vytvářet speciální pracovní podmínky a neustále na jeho činnost dohlížet.

fork

dlohodobé spolupráce a partnerství

asociace_logo_1_zakladni

Jsme hrdí, že GULE food truck jsou členem naší asociace. Skvěle naplňují své poslání, aktivně vytvářejí pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním postižením, a nabízí velice kvalitní produkt. Ať už se jedná o koblížky nebo speciální tematické nabídky, vše má špičkovou chuť i kvalitu. A to se ne vždy u sociálních podniků vidí.

    ––   Lucie Mádlová, ACSR CZ

czefta

GULE jsou unikátním projektem, který svou činností ukazuje, že je možné nabídnout pracovní uplatnění lidem s handicapem i v tak náročném prostředí, jakým je food truck. Na tvorbě celého konceptu si dali hodně záležet a jsou s ním v rámci ČR naprosto jedineční. S tímto sociálním podnikem spolupracujeme již řadu let a společně jsme realizovali spousty akcí od cateringů, přes festivaly až po pilotní projekt MČ PHA 3 – food trucky v ulicích. 

    ––   Monika Kaňáková, CZEFTA

ecokrabicky

Se sociálním podnikem dlouhodobě spolupracujeme jako dodavatelé bio-kompostovatelného obalového materiálu a velmi nás těší, že GULE mají v rámci provozu odpovědný přístup k životnímu prostředí.

    ––   Jakub Červenka, ECO krabičky s.r.o

BUTTERFLY LOGO

Na webu GULE FOOD TRUCK můžete najít všechny oficiální informace o tomto projektu, já bych k tomu ale ráda přidala i svůj hodně osobní názor. Se zakladatelem sociálního podniku (Martinem Ballatym) se znám 3 roky a jejich food truck je vždy ozdobou na našich food festivalech. Již si nedokážeme představit, že by tam chyběl. Martin je úžasný mladý muž, plný empatie a snahy pomáhat. Z celé „gulí party“ srší optimismus, který se promítá i do komunikace s návštěvníky festivalu a jejich koblížky jsou naprosto fantastické.

    ––   Lenka Černá, Butterfly agency s.r.o.

mockup

Tato parta má srdce i GULE na správném místě! Spolupracujeme s nimi v oblasti produktového focení a je radost cvakat všechny ty jejich „šmakulády“, kterých bychom se mohli užrat!

    ––   Juri a Peťan, Mocup Space

arkady

Na začátku naší spolupráce nás po pravdě nejvíce zaujal fakt, že se jedná o sociální podnik. Koncept GULE FOOD TRUCK vyvolal velmi pozitivní emoce, a tak jsme se rozhodli ho v dnešní nelehké době podpořit. Není vůbec snadné prosadit se v obrovské konkurenci místních kaváren a cukráren, natož s poměrně novým a nestandardním sociálním podnikem. Po prvních nesmělých ochutnávkách můžeme dnes již s jistotou říci (a to i na základě referencí od zákazníků), že projekt je opravdu výjimečný a hodný podpory. A to primárně díky skvělému, ochotnému, pracovitému a vždy pozitivně naladěnému personálu, a také díky široké nabídce opravdu lahodných tvarohových mini koblížků s nejrůznějšími variantami polev a posypů, doplněné o výtečnou kávu. Každodenně se přesvědčujeme, že tento názor nesdílíme sami. Dokazuje to fakt, že se pro dobroty z FOOD TRUCKU pravidelně vrací stále více zákazníků z okolí našeho obchodního centra a frčí i jejich internetové objednávky sezónních produktů, jako je například naprosto luxusní vaječňák, dokonalé paštiky a další sezónní delikatesy. To, že si s GULE zahřešíme a dobře pochutnáme, je jedna věc a je super. Ale to, že díky našemu hřešení mají práci zdravotně znevýhodnění lidé, právě to dává gastronomickému zážitku další a ještě příjemnější rozměr. Přejeme GULE FOOD TRUCK hodně úspěchů, mnoho fanoušků mini koblížků a prostě… ať se daří.

    ––   Kateřina Nová, OC Arkády Pankrác

facebook

facebook@2x

twitter

twitter@2x

instagram

instagram@2x
#mamenatogule
#handicapnoaco

Design & web  Marek Chaloupka